Automat do gier Golden Farm

Dla tych, którzy kochają zwierzęta i którzy są przyciągani na farmę, Push Gaming opracował automat do gry Golden Farm. Na ekranie znajduje się mała wioska, której mieszkańcy, a także zwierzęta domowe stały się głównymi bohaterami nowej bezpłatnej maszyny do gier Golden Farm.

DARMOWA GRĘ W ZŁOTYCH FARMACH

Jak opłacalna będzie praca rolna może być określona przez kwoty, które gracz otrzyma podczas gier. Bardzo przyjemnie będzie zbierać obfite zbiory pól pod twitteriem ptaków i innych dźwięków natury. Przyjazna atmosfera ma pozytywny wpływ na ogólny nastrój i poprawia równowagę psychiczną.

Automat Golden Farm składa się z 5 bębnów. Do zestawienia kombinacji nagród oferowano 25 stałych linii. Aby sterować automatem nie wymaga specjalnych umiejętności, wystarczy zapoznać się z zestawem klawiszy funkcyjnych. Przyciski odpowiedzialne za uruchomienie gry, włączanie trybu automatycznej gry, wybór wielkości zakładu znajdują się u dołu ekranu.

Zestaw symboli tematycznych na automacie do gry Golden Farm jest dość obszerny. Na boisku znajdują się portrety chłopca i dziewczynki, a także obrazy zwierząt żyjących na farmie. Krowa, świnia, koza, kurczak i kaczka są jednymi z oznak tej gry. Pomidory, okrągłe dynie, cukinia i gruszka uzupełniają symboliczny zasięg ogromnych rozmiarów. Do każdego warzywa dołączana jest odznaka premium z wartościami kart. Wypadają one jeden po drugim, a także w grupach, co zwiększa szanse na udane kombinacje. Aby otrzymać płatność, musisz zebrać kombinację 3, 4 lub 5 identycznych symboli. Znajduje się zwycięska kombinacja od lewej do prawej.

BONUS GAME DEVICE GOLDEN FARM

Unikalna funkcja w automacie Golden Farm jest wyposażona w kosz zbiorów. Działa jako dziki znak. Dzikie działa jako substytut brakujących elementów na boisku, aby zakończyć opłacalne kombinacje.

Z opcji nagród w automacie Golden Farm zaimplementowała funkcję Replikowanie Szpuli. Uczestnicy zauważą, że podczas gry jeden z bębnów zostanie podświetlony. Jeśli po zatrzymaniu wszystkie jego pozycje zostaną wypełnione tymi samymi symbolami, wówczas te same obrazy pojawią się na 2 sąsiednich bębnach. Na koniec uzyskaj lepszą kombinację. Jeśli zdarza się, że bębny zapasowe nie przynoszą nagród, uczestnik otrzymuje kolejną szansę na zmianę sytuacji. Powtarzalny obrót jest przyznawany, bęben, który uruchomił opcję bębnów replikacyjnych, a te, które biorą w nim udział, pozostają w swoich pozycjach, podczas gdy pozostałe obracają się. Jeśli nie dało to wyniku pozytywnego, gracz przechodzi do rundy głównej. Automat Golden Farm przyciąga przyjemną atmosferę, kolorowy design i ciekawe opcje bonusowe, które gwarantują solidny dochód.