Automat do gier Power Force Villains

Push Gaming oferuje swoim fanom darmowy automat, Power Force Villains, z całą grupą złoczyńców z tego zakresu. Oprócz oryginalności motywów graczy czeka na Ciebie wiele przyjemnych niespodzianek, czyniąc grę bardzo interesującą i ekscytującą.

Postacie z darmowego automatu do gry Power Force Villains to kilku kolorowych złoczyńców: Silny czarny charakter, Ognisty złoczyńca, Tech czarny charakter, Szpiegowy złoczyńca, i Czarny wilk. Wszyscy spędzają czas na boisku jako bohaterowie. Ponadto są wartości nominalne kart. Pole znajduje się na tle tajemniczego laboratorium, wypełnionego różnymi tajemniczymi urządzeniami.

DARMOWE AUTOMATYCZNE WIADOMOŚCI MOCY GIER

Automat do gry Power Force Villains ma 5 bębnów i 25 linii wypłat, których nie można wybrać - wszystkie są aktywne przez cały czas. Całkowita stawka nie może być mniejsza niż 0,25 i więcej niż 100,00 kredytów. Zwykłe postacie są tworzone w wartościowych kombinacjach w pewnych warunkach: jeśli podobne obrazy w ilości przewidzianej w tabeli wypłat, stają się pozycją linii gry w rzędzie, zaczynając od pionowej lewej strony.

Wszystkie elementy spadają na bębny w ciągłych długich pasach. Ale czasami może pojawić się blok identycznych obrazów 3x3. Przy obliczaniu wynagrodzenia każda komórka liczy się jako osobny element. Na wszystkich bębnach znajdują się 2 tajemnicze symbole, każdy element może się pojawić wraz z bonusem i jackpotami. Jeśli na ekranie nadal pojawiają się tajemnicze znaki, staną się podobne. Pojawienie się dzikich na bębnach znacznie zwiększa szanse na tworzenie kombinacji nagród. Ponadto sam symbol wieloznaczny może tworzyć płatne kombinacje.

BONUS GAME AUTOMATIC VILLAINS

Wygląd premii na polu wygląda świetnie. Jest tylko na trzech środkowych szpulach i zajmuje 9 pozycji jednocześnie, rozpoczynając rundę premiową Atak złoczyńców, nawet jeśli widoczna jest tylko część premii. W każdej widocznej komórce bonusowej napis się świeci: +1, +2 lub +3 niebieski lub zielony - oznacza to, że użytkownik otrzymuje 1, 2 lub 3 darmowe obroty lub super obroty. Przy każdym wolnym obrocie jeden rodzaj symboli królewskich znika z komórek - od gniazda do asa. Gdy pozostaną tylko portrety złoczyńców, zaczynają się super-spiny. Uwzględnione są tylko elementy o rozmiarze 3x3 z wizerunkami bohaterów. Wilds nie biorą udziału w tej grze.

Apoteozą gry Power Force Villains są 2 progresywne jackpoty - Force and Power. Srebrny spust może spaść na bębny 1, 3 lub 5 podczas gry głównej. Trzy takie znaki przyznają jackpot mocy. Złoty spust może również spaść na bębny 1, 3 lub 5, ale tylko podczas darmowych spinów i super spinów. 3 złote wyzwalacze dadzą potężny jackpot.