Automat do gry Dragon Sisters

Slot Dragon Sisters to udana kreacja gier typu "push". Bierze uczestnika do świata fantazji, rządzonego przez smoki. Aby podporządkować potężne stworzenia, musisz mieć magiczne moce. Ograniczenie gadów, które oddychają ogniem, okaże się znacznym zyskiem, ponieważ, jak wiecie, mają niezliczone bogactwa, które zbierają przez całe życie i nie chcą dzielić się z obcymi.

Slot online Dragon Sisters to świetna okazja do zbierania skarbów i rozporządzania nimi według własnego uznania. Temat ujawnia się za pomocą kolorowej wizualizacji. Wysoki zamek jest przedstawiony w tle, gdzie żyją główni bohaterowie. Treści muzyczne wzmacniają emocjonalne tło maszyny do gier.

DARMOWE SIATKI DRAGON AUTOMATYCZNA GRA

Ale nie tylko fabuła będzie interesującą darmową maszyną online Sisters Dragons, jej wyjątkowość polega na obecności 2 placów zabaw. Na ekranie są umieszczone jeden nad drugim. Każdy z nich ma 5 bębnów, a całkowita liczba to 10. Każde pole ma 25 linii wygrywających, w wyniku czego kombinacje nagród są tworzone na 50 sposobów. O wiele bardziej opłaca się, jeśli plac zabaw był tylko jeden.

Zgodnie z fabułą internetowego automatu Dragon Sisters, symbole tematyczne to smocze jaja o kilku kolorach, miecz, włócznia, tarcza, srebrna korona. Również na górze boiska znajduje się portret ciemnowłosej dziewczyny - Siostry Ciemności i Czerwonego Smoka. Na dole - symboliczny zasięg uzupełnia siostrę światła i uskrzydloną jaszczurkę w niebieskim kolorze. Tworzą zwycięskie kombinacje na aktywnych liniach. Aby otrzymywać płatności w automatach Dragon Sisters, potrzebujesz co najmniej 3 identycznych znaków umieszczonych obok siebie. Wysokość wygranych zależy od liczby zdjęć w kombinacji. Gra o ryzyko nie jest dostarczana, więc nagroda jest natychmiast przekazywana do salda.

GRĘ BONUSOWA AUTOMATYCZNEGO SIOSTRZA DRAGONA

Różnorodność rozgrywki dodaje gry bonusowe. Automat do gier Dragon Sisters ma specjalne postacie. Napis Dziki jest naturalnie dzikim znakiem. Może samodzielnie utworzyć kombinację nagród. Kolejną jego funkcją jest zastąpienie brakujących elementów, aby zakończyć udaną kombinację.

Pojawienie się mitycznych stworów na bębnach aktywuje opcje bonusowe. Red Dragon Respin włącza się po tym, jak czerwony smok spadnie na najlepsze boisko i przyniesie darmowy spin, który jest realizowany na dolnej platformie. W tym przypadku bęben, w którym spadł symbol, jest wypełniony dziczy. Runda niebieskich smoków polega na ponownym uruchomieniu i przechodzi na górne bębny, a dzikie znaki zajmują dowolne pozycje. Podczas wycieczek bonusowych, Wild są ustalane na swoich stanowiskach aż do końca grupy respins.

Wirtualny Slot Dragon Sisters - unikalny model, który z pewnością zainteresuje graczy. Rozgrywka będzie niewiarygodnie emocjonalna i opłacalna.