Automat do gry Ice Breaker

Dzięki uruchomieniu automatu do gry Ice Breaker każdy użytkownik będzie mógł poczuć się jak prawdziwy ratownik. Push Gaming uosabia motyw z humorem. Dlatego konieczne jest uwolnienie ryby złowionej pod warstwą lodu. Niezwykła fabuła barwnie urządzona - w 3D tropikalna ryba wygląda szczególnie kolorowo. Lista opcji automatów zawiera symbole specjalne, darmowe spiny, etap bonusowy i dodatkowe mnożniki. W klubie gier King Lotto możesz grać na automacie Icebreaker całkowicie bezpłatnie i bez rejestracji.

BEZPŁATNA gra w lodołamaczu

Darmowy automat do gry Ice Breaker ma 5 rolek, na których zdjęcia są rozmieszczone zgodnie ze schematem 5x3. Bez linii. Zamiast tradycyjnej liniowej zasady w gnieździe, istnieje 243 sposoby na uzyskanie udanej kombinacji. W tym celu w sąsiednich oknach powinny pojawić się 3-5 identycznych zdjęć zaczynając od 1. szpuli po lewej stronie. Za jedną rotację możesz uzyskać kilka kombinacji nagród.

Wśród symboli Lodołamacza są podstawowe obrazy i obrazy o specjalnych właściwościach. Cena symbolu bazowego jest ustalana na podstawie zakładu określonego w rundzie: im wyższy zakład, tym solidniejsze są szanse. Obraz perły w powłoce pełni rolę dzikiego. Dziki na pierwszym bębnie nie wypadnie. Obraz młotka ma właściwości rozproszenia. Scatter jest aktywny w nieparzystych pionach. Pojawienie się dwóch scatterów uruchamia 6 darmowych spinów w maszynie Ice Breaker.

BONUS GAME DEVICE LEDOKOL

W grze bonusowej na automacie Icebreaker w darmowych spinach gra sama w się stawia. Spiny pojawiają się automatycznie. W tej chwili na ekranie pojawiają się tylko dziki i ryby, nie ma znaków kart. Powtarzająca się utrata 3 młotów oznacza wydłużenie cyklu darmowych spinów.

Spektakularną i zwycięską opcją są Zwijane Kołowrotki. Jeśli na bębnie pojawią się 2-3 identyczne symbole, zawalają się, łącząc w ogólny obraz. Na jednym obrazie pojawia się mnożnik, który zależy od liczby zwiniętych obrazów i jest brany pod uwagę przy obliczaniu wzmocnienia. Opuszczone miejsca po upadłych obrazach są ponownie wypełniane, a spośród uzyskanych kombinacji opcja Zwijanie rolek może się powtórzyć. Główną funkcjonalną cechą gniazda jest opcja Zwijanie rolek: jest spektakularna, opłacalna i niezwykła.

Automat do gry Ice Breaker jest przystosowany do rosyjskojęzycznych klientów. Zarządzanie slotami jest jasne dla wszystkich. Niektóre pytania dotyczące zasad gry są omówione w rozdziale referencyjnym. Gracz jest szczegółowo informowany o współczynnikach płatności i właściwościach znaków specjalnych.

Wśród ustawień urządzenia istnieje możliwość poprawienia jakości dźwięku, dodawania / usuwania muzyki i efektów dźwiękowych, dokonywania korekt liczby obrotów w grze automatycznej oraz limitu limitów wygranych i wygranych. Niezwykła prezentacja tematyki podwodnego świata, popularna w przestrzeni gier, doskonale łączy się w Ice Breaker (Icebreaker) z kolorowym designem i zwycięską funkcjonalnością.