Automat do gry Wizard Shop

Magiczny motyw jest często używany przez producentów oprogramowania do gier, ponieważ powoduje prawdziwe zainteresowanie hazardem. Niedawno kolekcja podobnych urządzeń do gier została uzupełniona o komputer online firmy Ping Gaming o nazwie Wizard Shop. Gracz zanurzy się w świecie magii i magii. Będzie musiał odwiedzić niezwykły sklep, w którym szaro-brodaty mag sprzedaje niezwykły produkt.

DARMOWY AUTOMATYCZNY SKLEP WIZARDOWY

Wszystkie oferowane przedmioty mają unikalne właściwości i pozwalają graczowi poprawić swoje możliwości. Tło w darmowym automacie do gry Wizard Wizard to wnętrze magicznego sklepu. Jest całkowicie wyłożona półkami, których półki są wypełnione różnymi pudełkami i puszkami. Stosy ważących folio również przechowują wiele cennych informacji.

Obszar gry w sklepie kreatora online składa się z 5 bębnów. Do utworzenia kombinacji nagród przewidziano 50 linii, które są zawsze aktywne. Proces rozgrywki kontrolowany jest za pomocą klawiszy funkcyjnych znajdujących się w dolnej części ekranu. Przycisków jest niewiele, więc zapamiętanie ich celu nie będzie trudne.

Zestaw znaków odpowiada kreatorowi kreatora automatów do gry. Na placu zabaw jest magik, magiczna książka, klepsydra, bąbelki z narkotykami, wielobarwne kamyki z runami. Tworzą zwycięskie kombinacje. Kwota płatności zależy od liczby identycznych zdjęć w połączeniu. Mogą mieć od 2 do 5. Oddzielna kategoria składa się z substytutów. Jest to symbol czarodzieja w złotym stroju i zwój z napisem Dzikie. Ich rolą jest zastępowanie postaci w celu zwiększenia opłacalności kombinacji. Same przynoszą także wygrane.

BONUS GAME DEVICE MAGIC SHOP

Kreator automatów ma kilka opcji bonusowych. Funkcja Magic Replacer włącza się, gdy bęben jest całkowicie wypełniony portretami maga. Zmieniają się w symbol z czarodziejem w złotym ubraniu, a wielkość nagrody wzrasta. Na automacie do gry Wizard Shop gracz będzie zbierać złote i srebrne monety, na które zyska dodatkowe funkcje.

Monety bonusowe są przyznawane za żetony, które są losowo dodawane do obrazu podczas rotacji. Zakupy dokonywane są w magicznym sklepie, który otwiera się po tym, jak 3 symbole z zwojami wypadną na boisko, za co również przyznawane są nagrody w postaci monet. W przypadku dostępnych żetonów uczestnik będzie mógł kupić dodatkowe dzikie znaki, magiczny zamiennik z mnożnikiem, scatter. Wymienione opcje są używane w rundzie rund bonusowych. Kluczem do tego jest zwój. Wypada na 1, 3 i 5 tryków w grze głównej i uruchamia 10 darmowych spinów. W trakcie darmowych obrotów skrzynia staje się rozproszeniem. Automat do gier The Wizard Shop oczaruje kolorowym designem i zestawem wyjątkowych opcji nagród.