Automat Wild Neon

Wśród ogromnego wyboru różnorodnych, wielofunkcyjnych, wielopiętrowych automatów do gier wyróżnia rozrywka od producenta Push Gaming. Z reguły korzystają z jasnych, unikalnych motywów, wysokiej jakości projektu i wielu dodatkowych rund, co gwarantuje ciekawą rozgrywkę. Jednym z najbardziej zapadających w pamięć modeli firmy jest bezpłatny automat online Wild Neon, dzięki któremu gracz może przenieść się w czasie i odwiedzić miasto przyszłości.

ZA DARMO WILD NEON

Czeka go niekończące się drapacze chmur, sklepy i jasno oświetlone ulice megapolis, co jest możliwe dzięki ogromnym neonom. Tak więc gracz z pewnością spodoba się niezapomnianej grze, czekając na niego w neonowym mieście.

Projekt graficzny automatu wideo ma ważną rolę dla każdego gracza, ponieważ jego jakość decyduje o tym, jak interesująca będzie rozgrywka. Jeśli chodzi o automat do gier Wild Neon, oferuje on bardzo wysokiej jakości grafikę, w której pojawiają się efekty animacji, które dodają realizmu urządzeniu. Kolory są zdominowane przez ciemne odcienie z kolorowymi detalami, dzięki czemu urządzenie jest niezapomniane. Oprócz funkcji graficznych, rozgrywka na automatach do gier różni się także dzięki zabawnej muzyce, którą można regulować w ustawieniach.

Zarządzanie w Wild Neon składa się z kilku etapów, z których pierwszym jest wprowadzenie do podstaw teoretycznych. Następnie musisz wybrać optymalny zakład, ponieważ zależy od niego wielkość przyszłych wygranych. Nie można regulować liczby linii automatu, ponieważ zawsze jest ustalona na 25 sztuk. Następnie możesz rozpocząć spiny, co jest możliwe w trybach ręcznym i automatycznym.

BONUS GAME DEVICE WILD NEON

Najważniejszymi szczegółami każdego automatu do gier są postacie, aw tej grze jest ich całkiem sporo. Wygrywające kombinacje tworzone są z symboli gry i dzięki nim aktywowane są dodatkowe funkcje. Specjalne postacie, takie jak wild i bonus, okażą się przydatne dla gracza.

Pierwsza jest wyrażona w postaci napisu WILD, zastąpi inne obrazy na bębnach, pomagając w tworzeniu bardziej korzystnych kombinacji. Jeśli chodzi o rozproszenie, jest on reprezentowany przez napis BONUS i nie jest powiązany z aktywnością niektórych linii. Należy również pamiętać o dodaniu dziczy, które pozwalają na upuszczenie ich w ilości dwóch sztuk w dowolnym miejscu pola, aby połączyć się ze sobą i tym samym zastąpić większą liczbę zdjęć. Oprócz specjalnej symboliki w tym gnieździe, charakterystyczne są również obrazy tematyczne, w tym diament, siódemka, dzwonek, czereśnia, cytryna. Zaangażowany w rozgrywkę Wild Neon i wszelkiego rodzaju znaki kart reprezentowane przez kolory.

W przypadku różnych gier automat do gry Wild Neon wykorzystuje rundy i funkcje, które prowadzą do częstszych wygranych. Jednym z bonusów jest 5 darmowych spinów, które są aktywowane w przypadku 3 rundy rozproszenia na 1, 3 i 5 bębnach w rundzie głównej w tym samym czasie. Przed rozpoczęciem rundy bonusowej gracz będzie mógł wybrać dodatkowe opcje losowo, wśród których są mnożniki, dodatkowe darmowe obroty i łączenie symboli zastępczych.