Maszyna do gier Peter and the Lost Boys

Wspaniałe sceny na automatach zawsze cieszą się niesamowitym sukcesem, ponieważ zawsze obiecują nietypowe opcje i kolorowy design. Push Gaming po raz kolejny zachwycił poszukiwaczy mocnych wrażeń dzięki fascynującemu grze Peter and the Lost Boys z magiczną opowieścią opartą na słynnej bajce o Piotrze Panu.

DARMOWA AUTOMATYCZNA gra PETER I ZAGINIONE CHŁOPCY

Tak jak powinno być w bajce, miejsce wolnego automatu Peter i zagubieni chłopcy wyglądają tajemniczo - tajemnicza polana, na której wznosi się potężne drzewo. Doskonały design z efektowną animacją animowanych obrazów jest bardzo atrakcyjny. Jako symbole na bębnach maszyny portrety chłopca pojawiają się w różnych formach, wykonane z subtelnym humorem, a także ciekawie zdobione wartości kart. Istnieje 5 standardowych bębnów i 25 domyślnych aktywnych linii zakładów. Całkowita stawka waha się od 0,25 do 100,00 kredytów.

Kombinacje nagród są tworzone zgodnie ze zwykłymi zasadami - gdy 3 lub więcej identycznych elementów jest ułożonych w ciągłej kolejności wzdłuż linii płatności, zaczynając od lewej kolumny. Wielkość nagrody jest obliczana przez pomnożenie stawki liniowej przez odpowiedni współczynnik.

Najskuteczniejsze wydarzenia z dziedziny Petera i zaginionego chłopaka w Internecie pojawiają się wraz z pojawieniem się nietrywialnych znaków specjalnych. Wild ma na celu zastąpienie dowolnych obrazów, z wyjątkiem rozproszenia - pomaga to w tworzeniu udanych kombinacji. Ponadto ma unikalną zdolność wiązania substytutu. Oznacza to, że gdy 2 lub więcej Wilds wpada w dowolne miejsce na polu, magicznie łączą się ze sobą w improwizowanej ścieżce. Elementy wchodzące w skład tego toru również stają się dzikie - odpowiednio, szanse na tworzenie zwycięskich sekwencji wzrastają wielokrotnie.

URZĄDZENIE GRY BONUS PETER I LOST CHŁOPCY

Scatter wyróżnia się na tle ogólnym z wizerunkiem bajkowego lustra. Może padać tylko na bębny 1, 3 i 5. Gdy na polu gry pojawią się jednocześnie 3 symbole rozproszone, zostanie uruchomiona gra premiowa Fairy Picker. Ta funkcja przedstawia użytkownikowi 5 niezwykłych darmowych spinów. Ale najpierw gracz ma prawo grać z sześcioma pięknymi wróżkami, które pojawiają się na ekranie przed rundą darmowych spinów. Wróżki niesione są niezwykle hojnymi nagrodami.

Wybierając stwora powietrznego, gracz może otrzymać podwójne mnożniki jako prezent, dodatkowe 5 darmowych spinów, hojne nagrody natychmiastowe i dodatkowe symbole wild. Możesz wybrać, aż pojawi się Rozpocznij darmowe obroty. W bajecznym blasku są pewne ograniczenia - łączny współczynnik nie może przekraczać x10, a nie więcej niż 25 to darmowe spiny.