Maszyna do gry Poznaj Meerkaty

Nie wszyscy wiedzą, jakie zwierzęta są surykatekami, ponieważ występują tylko w Afryce Południowej. Znana firma produkująca automaty do gry Push Gaming stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z zabawną rodziną surykatek, która osiadła na ekscytującym automacie Meet the Meerkats, w którym można grać online w klubie gier King Lotto.

WOLNY SPOTKANIE AUTOMATYCZNEJ GRY MEERKATS

Poznaj slot Meerkats wykonany jest w zabawnym stylu kreskówki. Lokalizacja jest uroczym miastem, w którym mieszka duża rodzina - mama, tata, dorosła córka i wielu surykatek. Gracze otrzymują 5 bębnów z 4 komórkami i 40 trwale aktywnych linii zakładów.

Postaci z automatu Poznaj Meerkaty zdobią zabawne kolorowe portrety wszystkich członków rodziny, każdy z nich zajmuje 4 pionowe komórki. Istnieją również ilustracje z przedpotopowym telefonem, telewizorem i drewnianymi tabletami o wartości karty od dziesięciu do asa. Płatne kombinacje są tworzone z pionowej lewej strony, gdy konfiguracja linii do gry z rzędu to identyczne zdjęcia w liczbie, co oznacza dla tego elementu w tabeli wypłat. Wielkość nagrody jest równa iloczynowi współczynnika otrzymanej kombinacji i zakładu w linii.

BONUS GAME DEVICE RODZINA RYNKÓW

W automatach do gier o świstakach i ekskluzywnej grze bonusowej. Jeśli w pierwszej kolumnie po lewej stronie zdjęcia z portretami matki, ojca lub najstarszej córki wypadną na pełnej wysokości, rozpoczyna się ponowne wirowanie, a sam bęben pozostaje w tej samej pozycji. Jeśli ten sam element wpadnie w nieco bardziej pionowy, to również zacznie się kręcić i rozpocznie się kolejne ponowne wirowanie. Ta opcja może być uruchamiana kilka razy z rzędu.

Poznaj Meerkaty i specjalne postacie są obecne w gnieździe. Na dzikiej ziemi jest trzech małych braci. Ten przedmiot zajmuje również 4 pozycje. Jego zadaniem jest zastąpienie zwykłych obrazów w celu ułatwienia tworzenia udanych kombinacji. Scatter wygląda jak drzwi do domu zabawnej małej rodziny. Pojawienie się 3 rozpraszaczy na polu w tym samym czasie w dowolnych komórkach daje początek oryginalnej rundzie darmowych spinów. Runda ta odbywa się z tego samego zakładu, który został wykonany przez gracza w ostatniej rundzie, w sumie 5 darmowych spinów.

Podczas tych obrotów jeden z wybranych losowo symboli wypada częściej niż zwykle, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo tworzenia wygrywających kombinacji. Ponadto, dodatkowy czynnik X2, X3 lub X4 jest losowo wybierany, co jest stosowane do wszystkich nagród otrzymanych podczas darmowych spinów. Scatter nie jest prawidłowy podczas tych gier.